0

Nano Maske 

3 Adet - 3 Katlı Yıkanabilir Scuba Kumaş Ağız/Yüz Koruyucu Ayarlanabilir Hava Kanallı Maske

Unisex bir üründür 23X18 cm Boyutlarındadır.

Paket İçi 3 adet Maske 2 Siyah 1 Beyaz 

Nano Kumaş Ekoteks tarafından yapılan Test Sonuçları:

Bakteri Filtrasyon Değerleri % 95,5 

Nefes alma Değerleri 8.3 Pa/cm² 

Antibakteriyel Testi Değerleri 28 cfu/gr 

Uluslararası Geçerli olan tüm Test Standartlarına uygundur

Kanserojen Madde İçermez

Nano Maske Kumaş Bilgisi Ve İçerik Bilgisi

Scuba (Dalgıç) Kumaşı

% 95 Polyester % 5 Elastan 

300 GR / M2 Ağırlık

Kumaşın İç Katmanı Rahat Esnek yapılı.

Kumaşın Orta Katmanı Nano Lif özelliği ile Rahat Nefes Alış ve Veriş Sağlamaktadır.

Kumaşın Dış Katmanı Antibakteriyel ve Su İtici Aprelisi Özelliği ile istenmeyen Bakteri ve Mikropları Karşı Koruma.

Kullanım Talimatları

Kolay Pratik Kullanım 

Kulak Arkası Lastikli ve Ayarlanabilir Özelliği ile Her Bedene Uyumludur

Hava Kanalı sayesinde Buharlaşma ve Nemlenme Yapmamaktadır. 

Uzun süreli kullanımlar içindir

Katlanabilir, rahat taşınabilir

Genel kullanım içindir, medikal maske değildir

Bakteri, virüs tehlikesine karşı koruyucudur

%100 Yerli Üretim 

Yıkama Talimatı

Elde Yıkanabilir

Tamburlu Kurutma Yapmayınız

30 Yıkamaya Kadar Dayanıklıdır

Yumuşatıcı Ve Ağartıcı Kullanmayınız

Yıkama Talimatı Paket İçerisindedir.

Günlük kullanım sonunda yıkanması önerilir

İade Bilgisi

Hijyen kuralları gereği paketi acılan ürünlerde iade kabul edilememektedir.


Taksit seçenekleri sadece Türkiye’den verilen siparişler için geçerlidir. Türkiye dışından verilen siparişler için ülke gümrüğünden, vergisel ya da banka uygulamalarından kaynaklı her türlü gümrük bedeli, KDV ve benzeri durumlardan oluşabilecek ücretlerden casaparaiso.com.tr sorumlu değildir.
Anlaşmalı olduğumuz 3 kredi kartı ile peşin (tek çekim) ödemenin yanında 2 ve 3 taksit seçenekleri mevcuttur. Bunun dışında belli zamanlarda bazı kredi kartlarına özel imkanlar sunulmaktadır. Kartlara uygulanan özel ödeme seçenekleri siparişinizi tamamlarken ödeme ekranında gösterilecektir. 

Ürünü Nasıl İade Ederim?

Ayıplı ürünlerde siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde  müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bilgi vererek iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla ve iade sebebinizi faturanın arkasındaki İade Formunu doldurarak Aras Kargo ile kargo ücretini ödeyerek göndermeniz gerekmektedir. 

İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya hesap numaranıza iade işlemi gerçekleştirilir. 

 

İade Ürün Bedeli Ne Zaman Geri Ödenecek?

 İade ettiğiniz ürünle ilgili tüm işlemler, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içerisinde sonuçlandırılır. Kapıda ödemelerde iade işlemi alıcının ödemeyi kapıda kargo çalışanına yaptığı günden itibaren 10 gün sonrasındaki ilk Cuma yapılmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde ise 2 gün içinde iade süreci tamamlanması ardından ilk Cuma günü iade gerçekleştirilmektedir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza ve hesabınıza yansıması iadeden sonra Max 5 gün sürebilir. casaparaiso.com.tr nin bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

İade Ve Değişim Şartları

İade edilecek/değişimi yapılacak ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

İade edilecek/değişimi yapılacak ürünün kullanılmamış veya kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi/değişimi kabul edilmemektedir.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, "Ürün Birim Fiyatı+KDV" şeklinde kesilmiş 'İade Faturası' ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası' kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı belirtmek isteriz.

Değişim yapmak istenilen ürün stoklarda bulunmalıdır.

Değişim işlemi, satın almış olduğunuz üründe numara değişikliği şeklinde sağlanır.

Size gönderilen faturanın arka kısmında yer alan Ürün İade Formu'nda "Sipariş verdiğim ürünün değişimini istiyorum" seçeneğini işaretlemelisiniz.

Aynı ürün ile ilgili değişim adedi 2 defa ile sınırlıdır.

Ürünlerde 1. değişimdeki kargo ücretleri casaparaiso.com karşılanacaktır, 2. değişimlerdeki kargo ücretleri ise alıcıya aittir.

İade Hakkında

İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme casaparaiso.com.tr İade Departmanı tarafından yapılmaktadır. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece casaparaiso  ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Değişim işlemleri stok durumunun uygun olması durumunda, numara bazında yada müşteri isteği doğrultusunda farklı ürün değişimleri yapılabilinmektedir.